Создание и продвижение интернет-магазинов

Услуги по внедрению Битрикс24 в компанию

1. Продажа лицензии Битрикс24

2. Обучение Битрикс24

3. Внедрение Битрикс24

— це повний комплект інструментів для організації роботи компанії
Офіс
Офіс

Допомагає працювати разом. Повноцінний корпоративний портал компанії, який об'єднує і спрощує комунікацію всередині вашої компанії. Корпоративний портал містить все необхідне для організації спільної роботи: чат, диск, календар, групи, робочі звіти, бізнес-процеси і інші інструменти.

Завдання і проєкти
Завдання і проєкти

У Бітрікс24 завдання ставлять як колегам, так і самому собі. Зміна відповідальних, зміна термінів фіксуються в історії завдання. Лічильники допомагають не забути про терміни, а при порушенні термінів керівник відразу отримає повідомлення про це.

CRM
CRM

CRM — система управління продажами і комунікаціями з клієнтами. Жодне звернення клієнта не залишиться непоміченим. CRM сама веде клієнта по воронці: від холодного контакту до успішної операції.

Контакт-центр
Контакт-центр

Підключіть всілякі канали зв'язку: Телефонію, Facebook, електронну пошту, свої сайти до Бітрікс24. Ви розділите весь потік звернень між собою в Контакт-центрі, а клієнти продовжать спілкуватися там, де зручно їм.

Сайти та магазини
Сайти та магазини

Сайти і лендінги повинні бути не просто красивими, які легко створити самому і безкоштовно. Головне завдання сайту — приводити клієнтів. Сайти в Бітрікс24 створюються, щоб продавати! Інтернет-магазин легко створити самим в простому конструкторі. Кожне замовлення, кожен контакт клієнта тут же виявиться в CRM.


Бітрікс24 - це набір рішень для бізнесу для будь-яких компаній: які складаються як з декількох співробітників, так і для великих організацій. Система об'єднує такі інструменти, як обмін повідомленнями та телефонію, CRM, управління завданнями та проектами в єдине робоче середовище для вашого бізнесу. Бітрікс24 може використовуватися як онлайн-сервіс (хмарний сервіс, SaaS), і як окреме коробкове рішення (встановлене на вашому сервері).


Хмарний сервіс Бітрікс24

Хмарні технології дуже популярні на даний момент, вони надають гнучке управління всією структурою проекту та доступ до нього з будь-якої точки світу, де є інтернет. Хмарний сервіс Бітрікс24 може бути оптимальним рішенням для компаній до 100 співробітників. Тарифні плани враховують можливості компаній. Якщо вам потрібні спеціальні налаштування під свої потреби, брендування порталу та продуктів, що входять до нього, інтеграції з іншими програмними забезпеченнями, - то ви завжди можете здійснити перехід з хмарного сервісу Бітрікс24 на коробкове рішення.


Бітрікс24 (Коробкова версія)

Бувають такі випадки, коли необхідно використовувати коробкове рішення Бітрікс24, а не хмарне. Наприклад, коли закони країни вимагають зберігання даних у певних місцях, коли потрібен доступ до вихідного коду продукту для інтеграцій, коли потрібні інструменти Бітрікс24, яких немає у хмарній версії, або ж коли політика компанії забороняє доступ до порталу зовні. Коробкова версія Бітрікс24 містить більше інструментів та модулів, ніж хмарний сервіс.

 • На відміну від хмарного сервісу, коробкова версія Бітрікс24 повністю система, що налаштовується: ви можете змінити логотип, кольорову схему, макет, структуру меню, сторінки, їх вміст, додавати та видаляти віджети, змінити меню та поля CRM та т.п. Коробкова версія може бути встановлена на сервер у будь-якого хостера за вашим вибором, а також усередині локальної мережі на вашому корпоративному сервері з обмеженим доступом зовні.

 • Коробкова версія Бітрікс24 - це продукт, написаний на PHP. Ви можете інтегрувати з Бітрікс24 сторонні продукти та модулі. Інтеграція з AD/LDAP також підтримується. Доступність коробкової версії у вихідних кодах дозволяє гнучко налаштовувати систему та дає безліч варіантів інтеграції.

 • Максимальна редакція коробкової версії пропонує спеціальні модулі, такі як Веб-кластер (допомагає розподіляти навантаження на сервер та надає інструменти для масштабування системи) та багатодепартаментність (дозволяє створювати департаменти всередині порталу. Це потрібно компаніям, які мають ряд дочірніх компаній або філій зі своєю структурою та роботою всередині філій).


Залежно від діяльності вашої компанії, кількості співробітників та вимог до роботи, ви можете вибрати або хмарний сервіс Бітрікс24 з гнучкими тарифними планами, або повністю налаштовуване під ваші потреби коробкове рішення.

Примітка: Коробкова версія Бітрікс24 продається як кінцева ліцензія. Кожен ліцензійний ключ коробкової версії поставляється з технічною підтримкою та оновленнями продукту терміном на 1 рік. Після закінчення терміну ліцензії у вас буде вибір - ви можете продовжити технічну підтримку та отримання оновлень продукту ще на рік, або залишитися на поточній версії продукту.


Хмарна та коробкова версії Бітрікс24 мають свої плюси та мінуси, пов'язані з їх розгортанням та обслуговуванням. Нижче наведено короткий огляд основних відмінностей між ними:


Ціни та ліцензування

Хмарний Бітрікс24

Коробковий Бітрікс24

Підписка на тарифні плани Кінцева ліцензія
SaaS-сервіс (програмне забезпечення як послуга), базується на підписці Користувач повністю володіє ліцензією на продукт
Доступні тарифні плани з необмеженою кількістю співробітників Доступні редакції на 50-100-250-500 користувачів або редакція Ентерпрайз: 1000-5000-10000 користувачів

Розгортання та встановлення

Хмарний Бітрікс24

Коробковий Бітрікс24

Швидкий старт, встановлення та обслуговування не потрібні Установка та розгортання на веб-сервер за вашим вибором
Миттєвий доступ через веб-браузер або мобільний застосунок Потрібна відповідна апаратна та програмна інфраструктура
Обсяг зберігання документів обмежений згідно з тарифним планом Необмежений обсяг зберігання (залежить від обсягу зберігання у хостера або вашого сервера)

Налаштування продукту

Хмарний Бітрікс24

Коробковий Бітрікс24

Власний логотип (доступний не на всіх тарифах) Власний логотип без обмежень
Власний домен (доступний не в усіх тарифах) Власний домен без обмежень
REST API REST API, API
Недоступно Власна сторінка авторизації (перша сторінка порталу)

Недоступно

Свої шаблони та кольорове оформлення (CSS, HTML, PHP, Javascript)
Недоступно Власні макети та меню
Недоступно Вихідний код повністю доступний
Недоступно Повний доступ до front-end
Недоступно Повний доступ до back-end
Недоступно Управління модулями, структурою та контентом
Недоступно Розширені інструменти адміністрування
Недоступно Інструменти локалізації (продукт може бути перекладений на будь-яку мову)

Ентерпрайз

Хмарний Бітрікс24

Коробковий Бітрікс24

Попередньовстановлені права доступу та дозволи Гнучка система прав доступу та дозволів як для груп користувачів, так і для конкретних користувачів
Недоступно LDAP / Active Directory
Недоступно NTLM-аутентифікація/Єдиний вхід (SSO)
Недоступно MS Exchange (Календарі)
Недоступно MS SharePoint (Списки)

Резервування

Хмарний Бітрікс24

Коробковий Бітрікс24

Автоматичне резервне копіювання для хмарних акаунтів Заплановане ручне резервне копіювання
Відновлення копії за запитом (не на всіх тарифах) Опція зберігання резервної копії в хмарі
Недоступно Вбудована система резервного копіювання та відновлення

Безпека і Збереження даних

Хмарний Бітрікс24

Коробковий Бітрікс24

Доступність тільки через SSL-протокол Заходи безпеки та доступ можуть бути налаштовані вручну
Проактивний фільтр WAF Проактивний фільтр WAF
Декілька незалежних дата-центрів, що забезпечують доступність сервісу 24/7 Недоступно
Недоступно Вбудовані інструменти безпеки з повним доступом до back-end вашого сервера

Інструменти і Можливості продукту

Хмарний Бітрікс24

Коробковий Бітрікс24

Можливості залежать від тарифного плану Можливості залежать від редакції продукту
Недоступно Додаткові інструменти системи допомоги
Недоступно Додаткові інструменти навчання
Недоступно Додаткові інструменти CMS-системи

Недоступно

Додаткові інструменти безпеки

Недоступно

Додаткові інструменти маштабування

Вихідна пошта через сервера Бітрікс24 і через зовнішній SMTP-сервер. Налаштування проводиться в публічній частині Бітрікс24

Вихідна електронну пошту тільки через власний SMTP-сервер. Налаштування проводиться на стороні сервера.

Мобільний і десктоп застосунки

Хмарний Бітрікс24

Коробковий Бітрікс24

Безкоштовний мобільний застосунок Безкоштовний мобільний застосунок (з можливістю часткового налаштування зовнішнього вигляду)
Безкоштовний десктоп застосунок Безкоштовний десктоп застосунок


Хмарний сервіс Бітрікс24 та коробкове рішення мають різні моделі ліцензування, тому кожна версія Бітрікс24 вимагає різні фінансові витрати на її використання. Нижче представлені витрати з точки зору кінцевого користувача:

Витрати на хмарний сервіс Бітрікс24:
 • Простий набір обладнання (комп'ютер/ноутбук/мобільний пристрій з доступом в Інтернет);
 • Вихід в Інтернет (наземні та мобільні провайдери);
 • Періодична підписка на тарифний план та інші опції;
 • Може бути задіяно додаткове навчання та обслуговування (як правило, платні послуги, що надаються партнером Бітрікс24).

Витрати на коробкове рішення Бітрікс24:
 • Обладнання та програмне забезпечення (починаючи від 22000 гривень та вище);
 • Хостинг для встановлення на віддалений сервер;
 • Комерційна ліцензія на продукт + при необхідності перехід на старшу редакцію з більшою кількістю користувачів (є редакції на 50-100-250-500 користувачів або редакція «Ентерпрайз» на 1000 користувачів та можливістю розширення));
 • Зарплата для зовнішнього або власного IT-персоналу для реалізації та супроводу проекту (залежить від багатьох факторів - це може бути одноразовою оплатою за рішення «під ключ», розроблене партнером Бітрікс24, або може включати погодинну оплату послуг, що надаються IT-фахівцями).


Подробнее о сервисе «Битрикс24»: www.bitrix24.ua